еМагазин
Image default
Бизнис

Фондот за здравствено осигурување вработува 11 раководители, плата до 31.340 денари

Фондот за здравствено осигурување на Македонија објави оглас за вработување на 11 раководители на определено време од една година за работните места во подрачните служби во Битола, Валандово, Гевгелија, Гостивар, Делчево, Кочани, Свети Николе, Струга…

Платите се движат до 31.340 денари.

Повеќе детали за огласот ТУКА.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Убава вест за акционерите: „Фершпед“ ќе дели дивиденда во бруто износ од 1.780 денари по акција

Никола Осило

Намалена добивката на „ФЗЦ 11 Октомври“

Никола Осило

УЈП распродава запленети возила, машини, станови, ниви…

Редакција