еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Јајцата на Лила Филиповска

Македонската водителка Лила Филиповска, која е активна на социјалните мрежи, на Фејсбук сподели фотографија од нејзините велигденски јајца.

Фото: Фејсбук/Филиповска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Галерија) Вечерва во Битола – Влатко Стефановски и Мирослав Тадиќ ќе ги затворат Илинденски денови

Редакција

(Фото) Тамара Тодевска по втор пат мајка: На свет дојде синчето Дарен

Редакција

(ВИДЕО) Објавен спот за новата песна на Тамара Тодевска, „Довидување таго“

Редакција