еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Алесандра Амбросио суперсекси од карнавелот во Рио

Бразилската манекенката Алесандра Амбросио деновиве ужива во танцувањето на карневалот во Рио де Женеиро.

Таа на својот Инстаграм профил ги почести своите фанови со неколку фотографии кои откриваат дека иако има 38 години, некогашниот ангел на брендот „Викторија сикрет“ се уште изгледа прекрасно.

Фото: Амбросио/Инстаграм

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Избор за најдобар задник во Бразил заврши со кавга

Редакција

(ВИДЕО) Кој се доби Оскар

Редакција

Британија во шок: Принцот Хари и неговата сопруга се откажаа од кралските функции, ќе живеат сами во САД

Редакција