еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Бикинито „претесно“ за Рита Ора

Една од најпознатите поп-пејачки на денешницата Рита Ора не престанува да ги „чести“ своите фанови на социјалните мрежи со разголени фотографии кои го откриваат нејзиното прекрасно тело.

Таа постираше фотографија во бикини кои очигледно тешко можат да ги задржат нејзините гради, како и фотографии од соблекувална под кои напиша дека мрази шопинг.

Фото:Фејсбук/Рита Ора

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Како изгледаше свадбата на Борко и Нина Ристовски

Редакција

Изложба на современ накит „Флора вс Фауна“

Редакција

(ВИДЕО) Атиџе прекрасна: Како изгледаше екипата на „Медена земја“ на Оскарите

Редакција