еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Фото) Блерим Река слави 40 години брак

Претседателскиот кандидат, Блерим Река, кој ги освои симпатиите на јавноста денеска слави 40 години брак.

„Денес САД прославува независност, ние прославуваме 40 години брак“, напиша тој на Фејсбук.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Галерија) Блерим Река приватно: Има три деца и е дедо на две внуки и два внучиња

Блерим Река професионално: Од амбасадор до кандидат за претседател на државата

Фото: Фејсбук/Река

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Иванови се запознаа со една од најубавите жени на светот – Раниа, кралицата на Јордан

Никола Осило

(Фото) „Албански вкус” зачинет со прекрасниот амбиент на ресторанот FOUR

Редакција

Од вечер дожд и силен ветер со брзина над 80 километри на час

Редакција