еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Бројни политичари, бизнисмени, новинари… на прославата на 20. роденден на неделникот Капитал

Неделникот Капитал синоќа во хотелот Александар палас го прослави својот роденден.

На коктелот беа присутни бројни политичари, бизнисмени, новинари…

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Трето издание на Истражувачкиот филмски фестивал Скопје од 31 октомври до 2 ноември

Редакција

Скопскиот стартап DishWish ќе Ве храни здраво додека сте на работа или дома!

Редакција

Clear View Бизнис Тренинг Центар доделува две целосни стипендии за HR Академија во вредност од 1.600 евра

Редакција