еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Да ви смрзне крвта: Нов забавно-адреналински парк во Скопје

Ново адреналинско доживување во Скопје, се отвори забавен парк „Мега“.

„10 thrill rides, со високо ниво на адреналин и 10 атракции за деца и возрасни. Локација: Бул. Илинденска веднаш до Вип Арена“, стои на фејсбук-страницата на паркот.

фото: Фејсбук-страница на Мега

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) „Некст тајм“ на прием кај претседателот Иванов: Oвој момент ќе остане вечно во нашите сеќавања

Редакција

(ВИДЕО) Тинејџерката Антониа Гиговска победи на Макфест

Редакција

(ВИДЕО) Емотивен настап на Елена Ристеска: Крушево го одбележа 38. роденден на Тоше

Редакција