еМагазин
Image default
МАКЕДОНСКО

(Фото) Доживејте ја есента на најубав можен начин, со јавање на коњи низ Галичник

Турите со коњ низ Галичник е нешто што треба да се доживее кој било период од годината, но посебна магија има во есен.

Sherpa Horse Riding Macedonia организираат јавање на коњи секој викенд на Галичник, а сончевото време дава одлична можност да се доживее и таа авантура.

Информации и резервации на телефон 077 648 679.

 

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

27 години независност: На референдумот за самостојност на Македонија позитивно гласаа 95% од граѓаните

Редакција

Која била Мирка Гинова која Ципрас ја спомна во својот говор во Парламентот

Редакција

(Фото) Најдоброто од Македонија ја „крчка“ Бушава азбука 2

Никола Осило