еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Фото) Ќе се жени поранешниот министер и генерален секретар на СДСМ, Љупчо Николовски

Поранешниот министер за земјоделство, шумарство и водостопанство и актуелен генерален секретар на СДСМ, Љупчо Николовски ќе се жени.

Неговата девојка на Фејсбук, Андријана Јакимовска, од Порторож, Словенија, објави заеднички фотографии и слика од прстенот на раката.

Фото: Фејсбук/Николовски/Јакимовска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Закана за општата безбедност: Околу 40.000 нерегистрирани и неосигурени возила активно се вклучени во сообраќај

Редакција

(Фото) Семејството на Заев на патување во Франкфурт

Редакција

(Фото) За прв пат е изведена хибрид операција кај бебе од три килограми со хипопластично лево срце во клиничката болница “Жан Митрев”

Редакција