еМагазин
Image default
CHECK IN ТОП СТОРИИ

(Фото) Едно поинакво место во скопската чаршија: Coffe Corner

Последниве неколку години се отворија неколку нови нови кафулиња во скопската чаршија, а едно од нив е и Coffe Corner, кое се наоѓа зад црквата Св. Спас.

Местово е одлично за кафе со пријателите во опуштена атмосфера, далеку од гужвите и галамата во чаршијата.

Фото: Фејсбук/Coffe Corner

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мицотакис пак се закани: Ако не се задоволат грчките позиции, нема отворање ни затворање на поглавјата за членство на Скопје во ЕУ

Редакција

„Порше лизинг“ го доби тендерот на ОТА за „рентање“ четири возила вреден 86.000 евра

Никола Осило

Твитер за бегството на осудениот за напад на Села: „Биланс: 1 киднапиран 37 избегани 78 амнестирани“

Редакција