еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Елена Ристеска снима во Мајами: Пејачката никогаш не изгледала посекси

Една од најпознатите македонски поп пејачки Елена Ристеска деновиве е во Мајами, Флорида каде што имаше фото-сесија и снимаше ново видео. Елена на фотографиите изгледа прекрасно.

Фото: Фејсбук/Елена Ристеска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Новиот бенд „The Mole Pack“ ќе го промовира албумот „Gamblin’ Man“ во недела во „ЧЕ“

Редакција

Штета: „Исцелител“ не влезе во потесната трка за „Оскар“

Никола Осило

(Видео) Интернет „прегреа“ за чевелот на Трамп: Тоалетна хартија или Уставот на САД?

Никола Осило