еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Џенифер Анистон ги прегреа социјалните мрежи: Секси и на 50. години

Последната фотографија на Џенифер Анистон и Бред Пит на доделувањето на САГ наградите за 2020 година го сврте вниманието кон оваа американска актерка во македонската јавност најпозната по улогата во серијалот „Пријатели“, по што таа почна да се појавува во главни улоги во холивудските филмови.

Некогашната партнерка на Бред Пит на 11 февруари годинава ќе наполни 51 година, што не ја спречува да изгледа секси и заводливо за што најдобар доказ се фотографиите објавени на нејзиниот Фејсбук-профил.

Фото: Facebook/Aniston

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Подготовки за Евровизија: Како звучеше Тамара на втората проба

Редакција

(ВИДЕО) Новата Мис на светот е од Јамајка, Македонија не учестуваше на изборот

Редакција

Каролина и Македонска филхармонија втор пат заедно: Уште два концерти на 20 и 22 февруари

Редакција