еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Џенифер Лопез покажа дека е секс-бомба и на 50 години

Една од најпознатите поп-пејачки и актерки на денешницата, Џенифер Лопез ги почести своите фанови на социјалните мрежи со неколку фотографии кои покажуваат дека таа се уште изгледа секси иако има 50 години.

Популарната Џеј Ло слободно може да се споредува со двојно помладите колешки бидејќи очигледно работи на својот изглед и во тоа не ја спречуваат нејзините години.,

Фото:Фејсбук/Џеј Ло

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Пендаровски: ИФФК „Браќа Манаки“ репрезент на македонската филмската уметност во Европа и во Светот

Редакција

(Видео) Лила Филиповска во џакузи за новата реклама

Никола Осило

(Фото) Рекордна посетеност на првиот фестивалски ден на Skopje Wine Expo

Редакција