еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Фото) Ќерката на Заев, Александра, кулира на Малта

Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра сподели фотографии од Инстаграм од Малта.

Таму одмора со нејзиното момче Иван Проданов.

Периодов одмара и нејзиниот татко.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Александра Заева на плажа

(Фото) Александра Заева во Истанбул

Фото: Заева/Инстаграм

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Поранешниот министер за финансии Драган Тевдовски им се врати на студентите

Редакција

Времена забрана за ординацијата во која е третиран мажот кој почина од сепса

Редакција

БИСПАГ: Октомври е месец за заштита од пожари, едукацијата важна за граѓаните

Редакција