еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Фамилијарна новогодишна честитка од Влатко Ѓорчев

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев на својот Фејсбук профил објави фотографија со својата фамилија од плоштадот Македонија во Скопје и ја честиташе Новата година.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Шекеринска со семејството во Маврово за новогодишните празници

(Фото) Фамилијата Заеви во новогодишна атмосфера

Фото: Фејсбук/Ѓорчев

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Уште една жртва на несреќата кај Ласкарци: Почина девојката со ампутираната нога

Редакција

(Фото) Македонија е најпребарувана локација на „Гугл“ , кога станува збор за место кое е поврзано со наградите за Оскар

Редакција

Мириса на нов бојкот

Редакција