еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Фамилијата Заеви во новогодишна атмосфера

На својот Фејсбук профил, премиерот во заминување, Зоран Заев објави фамилјарни фотографии со неговата сопруга Зорица, ќерката Александра и синот Душко.

Како што Заев најави, тој со фамилјата ќе ги помине новогодишните празници кај другар во Германија.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Шекеринска со семејството во Маврово за новогодишните празници

(Фото) Фамилијарна новогодишна честитка од Влатко Ѓорчев

Мицкоски и Заев ќе слават Нова година кај другари

Фото: Фејсбук/Заев

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Топ пет највисоки плати: Програмерите и воздухопловците во тесна трка

Никола Осило

(Фото) Граѓаните вознемирени од непознати броеви од странство, Ременски се сомнева на разузнавачка операција

Редакција

Тони Трајковски не дојде на судењето за „Космос“ бидејќи бил нападнат: Судијата бара полицијата да го доведе

Редакција