еМагазин
Image default
Забава ТОП СТОРИИ

(Фото-галерија) Светските модели може да и позавидат на Каролина Гочева

Една од најпознатите македонски поп-пејачки Каролина Гочева лесно може да изгради кариера и во светот на модата. Најдобар показател се неколкуте фото-сесии што ги објави Гочева на својот Фејсбук-профил.

Освен природната убавина, фотографиите откриваат харизма и шарм кои зрачат од преубавото лице на Каролина.

Фото:Фејсбук/Каролина Гочева

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Кокра е арт-1“ од село Порој го доби тендерот на Агенцијата за стоковни резерви за набавка на јачмен вреден 421.000 евра

Никола Осило

„Царсо интернaционал“ го доби тендерот на Министерството за здравство за набавка на лекови за ретки болести вреден 1,6 милиони евра

Никола Осило

„Пуцко петрол“ го доби тендерот на Психијатриската болница за набавка на екстра лесно масло вреден 238.000 евра

Никола Осило