еМагазин
Image default
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Фото) Го сакаме летото во костимите за капење на Women ‘secret

Сите оние кои го сакаат летото и костимите за капење на Women ‘secret  имаат одлична можност заедно да го прославиме и уживаме на уникатниот коктел настан наречен како #WELoveSummer во продавницата на Women ‘secret  во Ramstore mall оваа среда, 10-ти Јули со почеток од 11 часот.

Овошни коктели, слатки изненадувања и попусти до – 20 проценти на костимите за капење ги очекуваат сите вљубенички на летото. Попустот ќе трае во текот на целиот ден.

Ова лето Women ‘secret има неколку различни линии во колекцијата костими за капење со избор за сечии преференци и потреби. Изберете го и вие вашиот изглед со костимите за капење на Women ‘secret со еден од  трендовите: колоритен тропски изглед, аризона, морнарска колекција, африкано, минифлор и многу други.

Ве очекуваме сите заедно да наздравиме за летото и костимите за капење од 11 до 14 часот во продавницата на Women ‘secret во Ramstore mall!

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Галерија) Пантелис Григори: Trip to sail е уникатна платформа за вашиот одмор да едрите во Грција

Редакција

За плати, надоместоци, награди на менаџментот на Оилко, лани исплатени 4,3 милиони денари

Редакција

Трајко Вељаноски: Немате двотретинско мнозинство за промена на Уставот

Редакција