еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Фото) Груевски хит на социјалните мрежи: На бизнис забава во Будимпешта сликан со згодна бринета со длабоко деколте

Фотографија со поранешниот македонски премиер Никола Груевски од бизнис забава (Budapest Business Party) во Будимпешта, Унгарија стана хит на социјалните мрежи.

На фотографијата Груевски позира со бринета со длабоко деколте, која позира и со други гости на забавата.

Галеријата од забавата погледнете ја ОВДЕ.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

Груевски со поздрав од Будимпешта: „Немој кога ќе се вратам да го видам упропастен автопатот Скопје-Штип!“

Груевски: Заев делел прислушувани разговори во Бугарија, дебатата за Гоце Делчев е задоцнета

Груевски за Јанакиески: СДСМ спроведува политички апсења како нивните комунистички предци по 1945-тата

Фото: Budapest Business Party/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Запрепастувачки: Околу 20.000 лица во државата боледуваат од Алцхајмерова деменција

Никола Осило

Израелскиот амбасадор Орјан: За вклучување на лицата со попреченост во опшеството подготвен сум да направам „стој на раце“ секаде

Редакција

„Ладна“ ве повикува: Ајде надвор! Ние направивме промена, направете и вие!

Никола Осило