еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Хероите од цртаните филмови денеска во акција на Клиниката за детски болести

Волонтери на Црвен Крст преправени во херои од цртаните филмови омилени на децата, ја посетија Клиниката за детски болести.

Бетмен, Супермен слетаа во собите на децата, ги израдуваа и им го направија престојот на одделенијата на Клиниката барем за момент полесен.

Одличен потег на тимовите на Црвен Крст.

Фото: Фејсбук-страница на Црвен Крст

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Растат трошоците на градежниците: Ќе има ли зголемување на цените на становите?

Никола Осило

Од вечерва силен североисточен ветер до 100 километри на час и пад на температурите

Редакција

Сведок во „Рекет“: Во домот на Боки 13 доаѓаа Богоев, Филипче, Кирацовски…

Редакција