еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Ивана Кнез со сензуална лимитирана колекција за роденденот

Ивана Кнез за сите љубители на модата за својот роденден 2 aприл ќе ја претстави својата лимитирана колекција преку која пренесува порака да се надминете себеси и да направите да бидете свои и оригинални.

Ова се фотографиите од бекстејџот на снимањето на кое работеше тим од професионалци.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Познатата холивудска актерка Џејми Ли Кертис за „Медена земја“: Колку совршен филм во овој момент, воодушевена сум

Редакција

ТАВ Македонија доби плакета за најдобри општествено одговорни практики за 2018 година

Редакција

Францускиот магазин АД ја препорачува Македонија меѓу петте туристички дестинации за 2020

Редакција