еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Каролина Гочева прекрасна во боите на PINKO и Magnetik

Една од најпознатите македонски пејачки Каролина Гочева на својот Фејсбук профил објави фотографија од сесијата на Козјак каде носи модели на ПИНКО и Магнетик насловена есен и насмевки.

Фото: Фејсбук/Каролина Гочева

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Четкар во Њујорк и Охрид снима нов видео-запис за „Going Home“

Редакција

(ВИДЕО) Мајк Тајсон ќе одгледува марихуана, со Пирс Морган во живо пушеа џоинт

Редакција

(Фото) Сара Мејс објави фотографија од бебето

Редакција