еМагазин
Image default
Е-излог ТОП СТОРИИ

(Фото) Каролина совршена на зајдисонце во MANGO

Каролина носи сет од лен, кој е особено актуелен како материјал во оваа колекција на Манго, а целосниот изглед е дополнет со романтичен шешир и плетени детали.

Овој трендовски и впечатлив изглед е одличен за деновите кога пролетта полека преминува во лето.

Фотографија: Aни/Дими

Шминка и фризура: Beauty Hub 202 (Васе Дооковски & Даниел Артевски)

Стајлинг: Алмир Мили

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

За осомничениот за убиството на жената од Велгошти притвор од 30 дена

Редакција

„Тепачка“ кој да стане член на Надзорниот одбор на Стопанска банка Битола

Никола Осило

Кардиологот Игор Балевски се врати од Марибор доброволно да помага на Инфективната клиника

Редакција