еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Фото) Кој е сопственикот на луксузниот авион на скопскиот аеродром

Луксузен авион вчера беше забележан на пистите на Меѓународниот аеродром Скопје.

„ТАВ Македонија“ на нивните профили на социјалните мрежи објавија фотографии од луксузниот авион, за кој открија само дека е приватен.

Нема информации кој е сопственикот на овој авион и кои се гостите кои летале со него. Во секој случај, убаво е да се види вакво нешто и кај нас.

фото: Фејсбук/ТАВ Македонија

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нов закон за прекинување на бременоста нема, за абортус се чека

Редакција

Почна летното сметање на времето: Стрелките на часовникот се поместија за еден час понапред

Редакција

Се урна авион Цесна кај Солунска Глава, загинати сите четворица патници – бугарски државјани

Редакција