еМагазин
Image default
Македонија ТОП СТОРИИ

(Фото) Кој го пречека Столтенберг во Скопје

Генералниот секретар на НАТО, Јенс Столтенберг пристигна во Скопје.

Со чадор на аеродром го пречека министерот за надворешни работи, Никола Димитров.

Столтенберг утре ќе се сретне со премиерот Зоран Заев и претседателот Стево Пендаровски.

Фото: Димитров/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Судењето за „Топлик“ на СЈО продолжува на 21 септември

Редакција

Сведочење на полицаец за насилството во Собрание: Во толпата препознав и колеги

Редакција

Министерството за правда на привремени вработувања ќе потроши 1,4 милиони денари

Никола Осило