еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Кој се дојде: И сопругот на Шекеринска, доби награда на изборот на Мажи на годината

На вториот избор на Мажи на годината во организација на првиот онлајн магазин за мажи Friday.mk присуствуваа бројни јавни лица од бизнис секторот, политиката и јавниот живот.

Беа наградени 13 најуспешни мажи во Македонија за 2019 година, а меѓу нив и сопругот на министерката за одбрана и вицепремиерка, Радимила Шекеринска, Божидар Јанковски

Тој ја доби специјалната награда Маж на годината во избор на организаторите.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Кои се мажите на годината

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Владината СОЗР вработува шест лица, плата до 26.253 денари

Редакција

МВР распиша тендер за купување горива вреден 27,7 милиони денари

Никола Осило

Зоолошка градина Скопје- прва институција оспособена за лица со оштетен вид

Редакција