еМагазин
Image default
Бизнис ТОП СТОРИИ

(Галерија) Кои се најуспешните градски хотели во Македонија

Министерството за економија традиционално ги додели наградите за најуспешните хотели во Македонија, поделени во неколку категории.

Оваа се најуспешните градски хотели:             

Мериот – Скопје

Парк хотел & Спа – Скопје

Аполонија – Гевгелија

Вила Парк – Струмица

Фото: Фејсбук/Мериот/Вила парк/Аполонија/Парк хотел & Спа

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Галерија) Кои се најуспешните хотели за езерски туризам во Македонија

(Галерија) Кои се најуспешните хотели во Македонија со нова туристичка понуда во хотелиерството

(Галерија) Кои се најуспешните спа хотели во Македонија

(Галерија) Кои се најдобрите хотели за планински туризам во Македонија

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

И така СЈО од Титаник, Тортура, Траекторија… до ТАПА“: Твитер за новото законско решение за СЈО

Редакција

„ЗК Пелагонија“ во загуба од 228 милиони денари

Никола Осило

Ќе падне ли Владата на колена пред банките и богатите за оданочувањето на капиталните добивки и депозитите?

Никола Осило