еМагазин
Image default
Забава ТОП СТОРИИ

(Фото) Лени Кревиц на специфичен начин и се заблагодари на скопската публика

Легендарниот рок музичар Лени Кревиц одржа спектакуларен концерт во Скопје по што на својот Инстаграм профил и се заблагодари на скопската публика.

Пред концертот Кревиц ги стрeсе срцата на фановите објавувајќи секси-фотографија во бањарка од лифтот во хотелот во кој беше сместен во Скопје.

Фото:Инстаграм/Лени Кревиц

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(ВИДЕО) Лени Кравиц е „закон“: Се прошета низ Скопје и немаше проблем да застане и да се слика со секого

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Груевски и во затвор ќе зема пратеничка плата и ќе му тече работниот стаж

Редакција

(Фото) Запознајте ги супер хероите од скопската Зоолошка градина

Никола Осило

Агенцијата за вработување вработува 14 раководители, плата од 28.277 денари

Никола Осило