еМагазин
Image default
Е-излог

(Фото) Летни трендови на Women’secret (втор дел)

Ова лето се враќа трендот на принтот со точки, кој создава динамични и забавни комбинации кои лесно се комбинираат со едноставна облека. Црно – бела позадина за елегантни парчиња кои се издвојуваат од останатите.

На преклоп

За лето 2018-та, Women’secret промовира нов дизајн на бикините, претставувајќи нови, забавни елементи во колекцијата. Модели кои се прилагодуваат на фигурата и даваат поинаков изглед на женската фигура.

Флорални дезени

Нови флорални принтови во различни бои за ултра женствени и деликатни парчиња. Како новитет се појавуваат костимите со специфичен отвор на предниот дел, препрелетени прерамки и карнери, во сива, розова и сина боја.

КОМЕРЦИЈАЛНА ОБЈАВА

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Галерија) Нова колекција SuperDry: Разиграно и разнобојно патување низ светот

Редакција

(Видео + Галерија) „New voices“, кампања на Манго за пролет/лето 2018

Редакција

Жените заедно, хумана иницијатива на Women’secret

Редакција