еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Лила Филиповска во „вамп“ издание со полни раце гради

Една од најпознатите македонски ТВ водителки Лила Филиповска продолжува со својата работа како инфлуенсер и со рекламните кампањи.

Во еден од нејзните понови ангажамни за раклама за накит, таа блесна во вамп издание држејќи ги своите гради на кои лежи прекрасна огрлица.

Фото: Фејсбук/Лила Филиповска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Групата „Ван Гог“ видео-спотот за „Готово е се“ го посветија на легендите Милена Дравиќ и Драган Николиќ

Редакција

(ВИДЕО) Тинејџерката Антониа Гиговска победи на Макфест

Редакција

Се роди Кира: Манекенката Катарина Ивановска по втор пат мајка

Редакција