еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Лила и Мелита во сексипилни изданија на плажа

Актуелната и поранешна водителка Лила Филиповска и Мелита, на своите инстаграм-профили објавија фотографии од плажа.

Сезоната на фотографии од плажа почнува, а популарните водителки, во своите сексапилни изданија ги „загреваат“ профилите со голем број на следбеници.

Фото: Инстаграм/Мелита/Лила

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Видео) Милениците на публиката „Дупер“ со нова песна и видео

Редакција

(ВИДЕО) Вевчански карневал: Нобелова награда за Груевски и мајката на Заев, главни „ѕвезди“ исклучените пратеници на ВМРО-ДПМНЕ

Редакција

(Фото) Заврши „Skopje Wine Expo”- досега најголема посетеност на винскиот фестивал

Редакција