еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Министерката Нина Ангеловска супер се „носи“ во новата улога: Моден стил скроен по нејзината харизма

На многумина може да им се допаѓаат или да не им се допаѓаат новите даночни политики и олеснувања во сите финансиски сфери што ги спроведуваат Министерството за финансии и министерката Нина Ангеловска.

Настрана од тоа, таа откако е дојдена во Министерството покажа дека знае да се „носи“ во новата улога. Секогаш беспрекорно облечена, ниту премногу озбилно, ниту премногу ноншалатно, Ангеловска покажува дека има супер моден стил, кој и одговара на нејзината харизма.

Фото: Министерство за финансии

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Ќе добијат ли СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ сериозна конкуренција во најавените нови партии

Редакција

Во ПИОМ немаат пари за пензии ама имаат милиони за кафани

Никола Осило

(Мега-галерија) еМагазин на Хидра: Идеален остров за романтика, а богами и за слабеење

Петре Димитров