еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Фото) Министерот за економија Бектеши објави фотографија од бебето

Министерот за економија Крешник Бектеши објави фотографија од бебето на неговиот фејсбук-профил.

„Уживање во вечерта со мојот син-смешко“, напиша Бектеши за фотографијата.

Пред два месеци, Бектеши стана татко по втор пат, а среќната вест ја објави на неговиот фејсбук-профил.

Освен син, Бектеши има и ќерка Хана.

фото: Фејсбук-профил на Крешник Бектеши

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прогласен крај на епидемијата на мали сипаници на територијата на цела држава

Редакција

Четири месеци откако почина, Јана ја „доби“ долгата судска битка што ќе ѝ дадеше шанса да се лекува во странство

Редакција

Од утре локален пороен дожд и грмежи

Редакција