еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Фото) Наполни 34. години: Фатиме Фетаи за роденден доби торта-зелник со праз

Специјалната јавна обвинителка, Фатиме Фетаи вчера го прослави својот 34. роденден.

Главниот и одговорен уредник на телевизијата 24, Огнен Јанески, на својот Фејсбук профил објави фотографии со Фетаи, која за роденден од пријателите доби торта-зелник со праз, која ја направила неговата мајка.

Фото: Фејсбук/Јанески

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Веста за трагедијата кај Карпалак одекна во светските медиуми

Никола Осило

Денеска Силјановска кани: „На јога со Гога“ на плажата Куба Либре

Редакција

„Најдобрата“: Калиопи, Џамбазов, Зафирчев, Петрушевска… се простуваат од актерката Беличанец

Редакција