еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Новинарката Лупевска Созен го прослави вториот роденден на синот

Новинарката Снежана Лупевска Созен денеска го прослави вториот роденден на синчето Микаил.

„За среќно и безгрижно детство“, напиша Лупевска под фотографиите од роденденот.

Среќен роденден на Микаил.

Фото/Фејсбук-профил на Снежана Лупевска Созен

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Водителката Бојана Скендеровски најавува тужба за „1ТВ“ поради модните критики на Сергеј

Редакција

На концертот на Дуке Бојаџиев гореа 1.076 свеќи за спас на Охрид и крајбрежјето

Редакција

(Фото) Елена Ристеска го „засени“ Мајами

Никола Осило