еМагазин
Image default
БАШ НИ Е ЌЕФ

(Фото) Одамна за Коледе не сме имале снег: Конечно паѓа и во Скопје

Снегот кој ја покри скоро цела држава и Балканот, конечно почна да паѓа и во Скопје и утрово, заедно со коледарчињата ги навести Бадник и Божиќ.

Многумина ги врати во детството, бидејќи одамна за Коледе не сме имале снегче.

Одлична можност да се излезе со семејството, да се дишне свеж воздух и да се ужива во сета магија што ја нуди.

Парк, плоштад, концертот на плоштадот Филип Втори, Водно, Матка има места каде што може да се види белината и убавината.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Елените ќе се вратат во Националниот парк Галичица

Редакција

ЕВН донираше апарат за рана дијагностика на оштетувања на слухот во Општата болница Куманово

Редакција

(Фото) Макпрогрес прогласена за „Компанија предводник на Целите за одржлив развој 2019“

Редакција