еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Пејачката Аделина Тахири и адвокатот Серјожа Марков добија син

Пејачката Аделина Тахири и македонски адвокат Серјожа Марков станаа родители.

Тие го добија првото дете, синот Џон.

Информацијата на социјалните мрежи ја сподели Тахири.

Фото: Инстаграм/Фејсбук/Тахири

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Песна посветена на Македонија: Слушнете ја „Ѓердан“ на Васил Гарванлиев

Редакција

(Видео) Секси вестите во Албанија го „вивнуваат“ рејтингот: Ќе го следат ли македонските телевизии овој пример?

Никола Осило

(ВИДЕО) Наградата е 1 милион долари: Македонецот Мајкл Дамески во финалето на World of dance

Редакција