еМагазин
Image default
ЖИВОТ

(Фото) Пендаровски денеска слави роденден: Торта од сопругата и синот

Претседателскиот кандидат Стево Пендаровски денеска слави роденден, наполни 56 години. Роден е во Скопје во 1963 година.

„Роденденот го одбележувам со најблиските. Заедно поминуваме низ најтешките мигови и се радуваме на највеселите. Тие се мојата најголема поддршка и инспирација. Заедно напред“, напиша Пендаровски на неговиот фејсбук-профил.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Видео) Сопругата на Стево Пендаровски открива каков е приватно: Необично духовит и прекрасен татко

Фото: Пендаровски/Фејсбук

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Облачно со дожд цела недела

Редакција

Почина долгогодишниот директор и член на УО на НЛБ банка, Љубе Рајевски

Редакција

Вакцинацијата против сезонски грип почнува од 22 ноември

Никола Осило