еМагазин
Image default
Локално ТОП СТОРИИ

(Фото) Пролетен снег ја разубави Попова Шапка

Иако е веќе средина на април оваа пролет донесе нови снежни врнежи во некои делови на нашата земја.

Фотографиите објавени утринава покажуваат колку е прекрасна Попова Шапка каде ноќеска паѓаше снег.

Фото: Фејсбук/Конак Попова Шапка

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Среќен татко: Ќерката на премиерот матурантка, Заев објави фотографија од Александра како бебе

Редакција

Струмичка „Атлантис“ го доби тендерот на НБРМ за набавка на авиобилети вреден 15 милиони денари

Никола Осило

„Црвенковски на инаугурацијата на Пендаровски ги засени сите“: Твитер реакции

Редакција