еМагазин
Image default
МАКЕДОНСКО ТОП СТОРИИ

(Фото) Пролетта го разбуди Пелистер

Топлото време што го донесоа првите пролетни денови го разбудија Пелистер.

Освен зеленилото, различни примероци од живиот свет му даваат шереноликост на нашиот природен убавец.

Фото:Фејсбук/Национален парк Пелистер

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

“Го следеле тајни служби со жолто југо. Ајде мајката!„: Твитер за следењето на Пендаровски од тајна разузнавачка служба

Редакција

Убава вест: Излекувани 23 здравствени работници заболени од коронавирусот

Редакција

„Некстсенс“ го доби тендерот на „Градски паркинг-Скопје“ за одржување на системот за зонско паркирање вреден 345.000 евра

Редакција