еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Ријана никогаш посекси во реклама за нејзиниот бренд долна облека

Една од најпопуларните и најубави поп-изведувачки во светот, Ријана на својот Инстаграм профил објави фотографии во долна облека. Таа пред празниците им понуди на жените нови модели од нејзиниот бренд долна облека.

Ријана го покажа своето прекрасно тело и сексипил, но истовремено докажа дека знае што е бизнис и добра реклама во пресрет на шопингот за „Црниот петок“ и на божиќните празници.

Фото: Инстаграм/Ријана

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Како изгледаше свадбата на Борко и Нина Ристовски

Редакција

(Галерија) “Error Kolektiv“, Сара Реџиќ и Александра Јовановска за крај на есенскиот Моден викенд Скопје

Редакција

(Видео) Кирил Џајковски повторно соработува со Милчо Манчевски: Новиот сингл „Ред Сафари“ дел од саундракот за филмот „Врба“

Редакција