еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Рита Ора ги покажа секси деколтето и шарматната насмевка

Една од најпознатите поп-пејачки Рита Ора не престанува да ги изненадува своите обожаватели со објавување секси фотографии. Таа на својот Фејсбук-профил објави материјали од фото-сесиите за новата колекција на Томас Сабо и „Насмевката на Рита“.

Ора покажа дека има прекрасно деколте и уште поубава насмевка.

Фото: Фејсбук/Рита Ора

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Марјана Станојковска го покажа прекрасното тело играјќи си „криенка“ со фановите

Редакција

Тамара Тодевска ги откажа концертите во Прилеп и Охрид: Грешката прерасна во вистински пекол за мене и моето семејство

Редакција

(Фото) Заврши „Skopje Wine Expo”- досега најголема посетеност на винскиот фестивал

Редакција