еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Рита Ора го „запали“ Инстаграм: Албанката никогаш не изгледала посекси

Албанската пејачка Рита Ора деновиве е на Ибица каде што ужива во својот летен одмор. Таа оттаму ги почести своите фанови на Инстаграм со секси фотки во бикини, кои едвај ги покриваат нејзините заносни облини.

Ора очигледно изгледа совршено и кога не е на сцена и предизвика илјадници лајкови и воздишки кај машката и женската популација.

Фото: Инстаграм/Рита Ора

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Емир Кустурица му посвети песна на рускиот министер за одбрана

Редакција

(ВИДЕО) Крушево со рози и песна се сеќава на Тоше Проески

Редакција

(Видео) Се загрева атмосферата пред настапот: Тамара меѓу фаворитите за победа на Евровизија

Никола Осило