еМагазин
Image default
Забава

(Фото) Сара Мејс објави фотографија од бебето

Пејачката Сара Мејс објави фотографија од ќеркичката Илина и сопругот Димитар Атанасовски на нејзиниот инстаграм-профил. Бебето има само еден месец.

„Семејството е среќно“, напиша Сара под фотографијата.

Фото: Инстаграм профил на Сара Мејс

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(ВИДЕО) Емотивен настап на Елена Ристеска: Крушево го одбележа 38. роденден на Тоше

Редакција

Грешка при гласањето на Евровизија: Тамара се искачи на седмо место, била прва според жирито

Редакција

(Видео) Благој Нацоски и „Цацко Конопишки“ феноменални со легендарната песна „Ти си некаде“

Редакција