еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Семејството на Заев на патување во Франкфурт

Сопругата на премиерот Зоран Заев, Зорица и неговата ќерка Александра се на патување во Франкфурт, Германија.

Александра објави фотографии од патувањето на нејзиниот Инстаграм профил.

Франкфурт е еден од најубаво украсените градови за Божиќ, и таму се наоѓа еден од најпознатите т.н Божиќни маркети.

Фото: Инстаграм профил на Александра Заева/Влада

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Ватростална“ го доби тендерот на ЕСМ за градежни работи во РЕК Битола вреден 6,8 милиони евра

Никола Осило

Заев си оди, кој ќе биде новиот технички премиер?

Редакција

„Адора Инженеринг“ купи 10.592 акции од „Комерцијална банка“

Редакција