еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Шекеринска со семејството во Маврово за новогодишните празници

Министерката за одбрана и вицепремиерка Радмила Шекеринска, новогодишните празници ги помина во семејната викендичка во Маврово.

„Среќна 2020 година! Секој ден да наликува на денешниот: здравје, љубов и среќа!“, напиша Шекеринска на нејзиниот фејсбук-профил на кој објави фотографија со сопругот Божидар Јанковски и ќерката Ада.

Инаку Шекеринска со семејството секој слободен миг го користат за да поминат време во Маврово каде што им е вториот дом, па најчесто на скијање се таму.

Фото: Фејсбук профил на Шекеринска

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Фамилијата Заеви во новогодишна атмосфера

(Фото) Фамилијарна новогодишна честитка од Влатко Ѓорчев

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Детален преглед: Ќе има ли надзорна расправа за државните пари што се одлеваат кај адвокати блиски до власта?

Никола Осило

МВР со детали за пукањето во Тафталиџе: Го убил зетот и го ранил внукот

Редакција

Неколку лекарки од Штип во домашна изолација, биле во контакт со заразената директорка

Редакција