еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Силјановска на богослужба за Велигден во „Св. Петка“

Кандидатката за претседател на државата, Гордана Силјановска Давкова на богослужба за големиот христијански празник Велигден беше во црквата „Св. Петка“ во скопската населба Црниче.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

(Фото) Пендаровски на богослужба за Велигден со семејството во Галичник

Фото: Фејсбук/Силјановска

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Под хипотека 122.307 станови во земјава: Во Скопје „заглавени“ 57.106 станови

Никола Осило

(Видео) Нова колекција на Timberland за есен/зима 2018

Редакција

Со претходни заболувања тројца од новопочинатите од коронавирусот во Македонија

Редакција