еМагазин
Image default
Да помогнеме

(Фото) Уште едно исчезнато лице: Се бара 35-годишниот Горан Атанасовски

На социјалните мрежи се споделува апел за исчезнато лице 35-годишниот Горан Атанасовски од Скопје.

„Последнни информации кои ги има семејството е дека е виден вчера помеѓу 14:00 и 15:00 часот на локација кај Беверли трговскиот, од каде заминал накај Бриколаж во Сиво металик волксваген поло, со рег. СК-3104-АО.

Облечен е во кошула и панталони. Ве молиме ако имате било каква информација, јавете се на 072-224-522 или пријавете во полициска станица“, се вели во апелот.

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Ова веќе станува алармантно и језиво…“: Твитер за загрижувачкиот тренд со исчезнати лица

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

(Фото) Да купиме акции од ученичка компанија од Берово, за да ги брендираат локалните малешевски производи

Редакција

Виктор треба да и донира на Сара коскена срцевина: Потребни се пари за операција во Германија

Редакција

Храната што ви остана од Бадник и Божиќ може да ја донирате во хуманитарни цели во „Дуња“

Редакција