еМагазин
Image default
ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Фото) Жешката моделка со која се сликаше Груевски на забава во Будимпешта стана топ тема во Македонија

Вивиен Чене, моделка, инфлуенсерка и економист е жешката бринета со која на бизнис забава во Будимпешта позираше поранешниот премиер Никола Груевски, сега азилант во Унгарија.

Унгарката Чене има позирано и за руското издание на Плејбој, а е и мајка, има син.

Таа предизвика голем интерес во македонската јавност, а и има зошто:

ПОВРЗАНИ ВЕСТИ

„Миле издржи и мене не ми е лесно“: Твитер реакции за фотографијата на Груевски од бизнис забава во Будимпешта

(Фото) Груевски хит на социјалните мрежи: На бизнис забава во Будимпешта сликан со згодна бринета со длабоко деколте

Фото: Чене/Фејсбук/Инстаграм

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Мултимилионски тендер: Дирекцијата за задолжителни резерви на нафта купува 558.000 литри еуродизел

Никола Осило

Каков имот пријавил Петар Атанасов, заменик-министерот за образование, кој си поднесе оставка

Редакција

„Контакт бизнис“ го доби тендерот за привремени вработувања во Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги вреден 253.000 евра

Никола Осило