еМагазин
Image default
Локално

(Фото) Зимска идила во Градски парк

Искористете ја можност за викендов да го посетите Градскиот парк во Скопје, додека снегот не се растопил и уживајте во зимската идила.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на еМагазин значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени ОВДЕ.

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кумановец во дворот пронашол бомба од Втората светска војна

Никола Осило

(Фото) Од денеска, уште еден нов пливачки базен во СЦ „Борис Трајковски“

Редакција

Четиригодишно дете и двајца возрасни повредени откако со возило удриле во коњ

Никола Осило